.

.

Наставник за црно пластично време на црвено балони, црна силиконска лента, WRB000121

Наставник за црно пластично време на црвено балони, црна силиконска лента, WRB000121

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Наставник за црно пластично време на црвено балон. Пластичен случај од 32мм, црна силиконска лента од 16 мм, бирање има црвен балон. Минерален стаклен кристал, не'рѓосувачки челик кутија назад, движење на јапонски кварц, отпорност на вода на 100 стапки. Отпорност на вода. 1 година гаранција. Сува крпа за да се избрише чиста.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата