.

.

Мудар 3001-1- Талон Понтон серија 36 клупа база, небо сиво

Мудар 3001-1- Талон Понтон серија 36 клупа база, небо сиво

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Wise 3001-1-1805 Talon Ponton Series 36 "Bench Base (Sky Grey Color) е дизајнирана како совршен натпревар со мудар Талон Понтон серија 36 " Седиште за задниот дел и на дното на клупата. (Перници се продаваат одделно) изработени од ротационо обликувана пластика за да ги издржат елементите. Обликувани во вметнувања во Т-орев за да прикачите шарки за седиштата. Обликуван во канали за одвод на вода. Предното лице е засилено за да се обезбеди повеќе простор за нозе. Специјално дизајниран вдлабнат дел на дното на основата за да се монтираат LED светлосни шипки под агол од 45 степени. Wise 3001-1-1805 Talon Ponton Series 36 "Bench Base, Sky Grey дизајниран како совршен натпревар со мудриот талон Понтон серија 36" клупа седиште и задните перничиња. Ротационо обликувана пластика за да ги издржи елементите. Обликувани во вметнувања во Т-орев за да ги прикачите шарките за перница на седиштата. Обликуван во канали за одвод на вода. Предното лице е засилено за да се обезбеди повеќе простор за нозе. Специјално дизајниран вдлабнат дел на дното за да се монтираат LED светлосни шипки под агол од 45 степени. Димензии- висина : 11 ", длабочина : 18", должина : 36 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата