.

.

Хеланги за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

Хеланги за девојчиња во Авиа, големини 4- & плус

DEN 208.00

Количината на стоката
Това е достапна

Резултат! Подобро од основните хеланки од Авиа имаат широк лента за половината и ткаенина за истегнување за да се движат со неа насекаде каде што оди. Одличен додаток на нејзината гардероба за следната пракса или целодневните активности, овие разноврсни и удобни хеланки се совршени за вашата активна и атлетска девојка. Материјал : 88% рециклиран полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Широк еластичен половината. Повлечете хеланки за девојчиња од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата