.

.

Бесплатно собрание, женски екипаж за замав

Бесплатно собрание, женски екипаж за замав

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Фустанот што е трендовски, симпатичен и удобен е редок наод. Затоа, ние го кршиме фустанот за замав на екипажот на Слободното склопување .. станува збор за совршено со супер-меко чувство и ласкава силуета. Исклучиво на. Материјал : 56% полиестер/40% рециклиран полиестер/4% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : долга 35,5 ”од високата точка на рамото за големина S. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со еластични манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Истегнете плетена ткаенина за дополнителна удобност и леснотија на движење. Onенски екипаж се врти фустан од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата