.

.

Muddенски ватирана лизгање на патики

Muddенски ватирана лизгање на патики

DEN 400.00

Количината на стоката
Това е достапна

Mudd Poppy-66 L дами бело лизгање на патики 8.5. Пол : Дами. Големина : 8.5. Fit : Полиуретан. Боја : Бела. Материјал : Полиуретан. Единствен материјал : текстил завиткан со инло; Афион надвор. Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја гаранција за производите што ги продаваат продавачот; Гаранцијата на производителот не може да се однесува на производи купени од овој продавач. За дополнителни проблеми или информации поврзани со гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас директно. Се одликува со дизајн на тркалезни пети и нуди поддршка додека сè уште изгледа стилски. Овие дами се лизгаат на патики, исто така, обезбедуваат подвижност и дишење . Оваа патики може да се носат за активен животен стил или секојдневна употреба. Спарете го со јога панталони за обичен изглед. Патиката за лизгање на кожа PU е достапна во различни бои, овозможувајќи ви да го совпаднете вашиот изглед непречено . Mudd нуди врвна облека по прифатливи цени затоа што ние го цениме секој клиент кој ги посетува нашите списоци! Застанете од нашата продавница за да ги видите останатите наши зделки; Уверени сме дека ќе најдете предмети што секој на кој му треба подарок ќе ги цени!. Модерни бои за избор за да можете да изберете совршена за секоја облека. Добијте ги овие како подарок за вашата ќерка, внука, внука или мала сестра . лесно се чисти чиста точка со рака; Ве молиме, повикајте ги варијациите за сите достапни големини и бои!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата