.

.

Команда чисти мини куки мега пакет, куки, ленти

Команда чисти мини куки мега пакет, куки, ленти

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Заборавете на ноктите, завртките и патеките, Command ™ чистите куки се брзи и лесни за виси! Командата ™ чиста лепила лента цврсто се придржува кон многу површини, вклучувајќи боја, дрво, плочка и многу повеќе. Сепак, излезете не оставајќи дупки, ознаки или леплив остаток. Команда ™ Јасни куки и ленти се мешаат во беспрекорно, дозволувајќи ви да покажете што е најважно, вашиот декор, а не како е обесен. Решавањето на нив е лесно како да се примени команда ™ чиста лента за полнење, за да можете да ги симнете, да ги преместите и повторно да ги користите повторно и повторно! Вклучува - 42 чисти куки, 48 мали ленти; 1 кука држи 0,5 фунти. Организирајте ја командата без оштетување- чисти куки и ленти се мешаат во беспрекорно, овозможувајќи ви да покажете што е најважно, вашиот декор, а не како е обесен. Не се потребни алатки- Заборавете на ноктите, завртките и патеките, командните мини куки се брзи и лесни за виси. Силна и разноврсна- Командата чиста лепила за лепило се придржува цврсто на многу површини, вклучувајќи боја, дрво, плочка и многу повеќе. Сепак, излезете не оставајќи дупки, ознаки или леплив остаток. Отстранува чисто- повторното реагирање е лесно како да се примени команда за чиста лента за полнење, за да можете да ги симнете, да ги преместите и повторно да ги користите повторно и повторно!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата