.

.

Без граници за постелнина за помлади

Без граници за постелнина за помлади

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Панталоните со широки нозе, ленти од без граници сигурно ќе станат ваш нов изглед. Обично со графички мета и патики или малку фустани со блуза и клин -потпетици. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Висок пораст. Стилинг со широки нозе. 55% постелнина/45% рајон. Машина за перење. Увезени. Широки панталони за постелнина за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата