.

.

Чудо нација девојки фау крзно џемпер, големини 4- & плус

Чудо нација девојки фау крзно џемпер, големини 4- & плус

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Проширете ја нејзината секојдневна гардероба со разноврсен врв од Wonder Nation. Овој врв го прави совршен пар на нејзините обични фармерки или омиленото здолниште. Измешајте и одговарајте на гардеробата на вашата девојка за симпатичен и удобен изглед. Јас шпионирам нешто слатко за твоето мало девојче! Оваа чудо нација врвна направена од Faux Fur. Спарете го со омилените симпатични нација на симпатична чуда и таа е поставена! Вратот на екипажот. Долги ракави. Врвовите се направени мека ткаенина од крзно за целодневно удобност. Faux крзно : 100% полиестер. Машина за перење. Направено во Виетнам. Faux Fur Top од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата