.

.

Летен сквош, американски акценти на Олеум Ултра покритие со сатен спреј- оз

Летен сквош, американски акценти на Олеум Ултра покритие со сатен спреј- оз

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Летен сквош, американски акценти на 'рѓа -Олеум 2x ултра покритие сатен спреј -боја -327947, 12 мл : Обезбедува извонредна покриеност што ви овозможува да ги завршите вашите проекти за помалку време. Напредната технологија за покривање обезбедува крајна моќност на скривалиштето во еден премин и нуди долготрајна заштита и издржливост. Бојата е брзо сушење и може да се користи и во внатрешни и надворешни средини на дрво, метал, пластика и повеќе. Специјално дизајниран врвот за спреј за удобност го намалува заморот на прстите и спрејовите од кој било агол - дури и наопаку за да се достигнат области. Внатрешна/надворешна употреба на дрво, метал, пластика и повеќе. Напредната технологија за покривање обезбедува двојно поголема покриеност во еден пас, дозволувајќи да се завршат проектите за боја на спреј за помалку време. Бојата се суши на допир за 20 минути овозможувајќи брз пресврт на проектот. Формулата заснована на нафта е боја и буквар во 1 и обезбедува заштита, издржливост и покрива до 12 квадратни метри. Специјализираната капа го елиминира заморот на прстите и нуди технологија за спреј од 360 степени, секој агол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата