.

.

Време на одмор 17in кадифен фламинго

Време на одмор 17in кадифен фламинго

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој Божиќ, изненадете ја вашата сакана личност со празник Flip Eye Flamingo Plamingo. Ова меко и ситно фламинго има бледо беж стомак и топло розово тело, слатко лице, а очите се отворени и блиски. Мерење на високи 17 инчи, ова полнето животно е совршена големина за прегратки и гушкања. Сигурно ќе добиете насмевка на Божиќното утро кога ова симпатично Фламинго го прави својот изглед. Оваа играчка е наменета за деца од сите возрасти. Координирајте ја оваа кадифен со други играчки и порибници за порибување од време на одмор, така што вашите свечености ќе бидат весели и светли. Плишот за време на празник Флип Око е одличен подарок за тој некој посебен. Време на одмор Флип Окото Фламинго кадифон, топла розова : меко и ситно фламинго со флип очи симпатично розово крило и симпатично лице 17 "висок одличен подарок за некој специјален за сите возрасти координира со други играчки за време на празници и порибници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата