.

.

Dragon Ball Z Man's и Big Graphic Tee за кратки ракави, 2-пакет

Dragon Ball Z Man's и Big Graphic Tee за кратки ракави, 2-пакет

DEN 191.68

Количината на стоката
Това е достапна

Канајте ја моќта на Супер Сајан со овој змеј топка z те! Изработено во удобен памук, оваа две пакувања на маички е совршен избор за секој обожавател. Тие се кул и обични и подготвени за викендот. Спарени со вашите омилени шорцеви или фармерки, овие сигурно ќе станат материјал за гардероба : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две тимови. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; вратот помалку од ознаката за дополнителна удобност; графички однапред. © TOEI анимација и funimation, сите права се задржани. Dragon Ball Z Graphic Tee 2-Pack за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата