.

.

Колман 42-може мек ладилник со тркала со недвижнини со лагер

Колман 42-може мек ладилник со тркала со недвижнини со лагер

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте сè ладно на полето на топката или кампување со мекиот ладилник со тркала Coleman 42-Can со отстранлив тврд лагер внатре и Realtree AP Camo надвор. Рачката за повлекување на ладилникот и издржливите тркала го олеснуваат каде било полесно. И за оние времиња треба да го носите мекиот ладилник со тркала Coleman 42-Can, користете ги страничните рачки за поголема контрола. Четири џебови и банџи одозгора прават пакување дополнителна храна, закуски и опрема едноставно. Користете замена на мраз или мраз со или без тврда лагер без фталат, без БПА. Мекиот лагер и тврда лагер ги исполнуваат барањата на ФДА за контакт со храна, така што е безбедно за употреба со храна и пијалоци. Антимикробните, својствата за заштита на производот се вградени во флексибилната постава PEVA за да се спротивстават на мирис, мувла и мувла, што го олеснува чистењето помеѓу употребата. Coleman 42-Can Realtree Wheeled Moft Cooler со лагер : Мекиот ладилник на Realtree Coleman Halds 42 лименки. Надворешна обвивка од Realtree AP Камо. Телескопската рачка и издржливите тркала со леснотија се справуваат со товарот. Отстранете ја тврдата пластична лагер за носење флексибилност. Користете замени на мраз или мраз за да ги одржувате третираат ладни. Странични рачки за поголема контрола на носење. Пред, патент џеб. Внатре во горните и страничните џебови на решетката и капаците за капакот за оптимален простор за складирање. Кулерот со 42-може со лагер има лесен за чистење постојан, флексибилен, мек лагер за PEVA. Вградените антимикробни својства во флексибилната постава PEVA се спротивставуваат на мирис, мувла и мувла. И тврдата лагер и мека лагер PEVA ги исполнуваат барањата на FDA за контакт со храна. Врвовите на заварувањето со топлина спречуваат флексибилни протекувања на лагер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата