.

.

Еј играјте класични игри со таблети од дрвен бејзбол пинбол за возрасни и деца

Еј играјте класични игри со таблети од дрвен бејзбол пинбол за возрасни и деца

DEN 792.00

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете носталгичен шарм во спалната соба на вашето дете, игротеката или канцеларијата со машината за пинбол со еј игра. Оваа класична играчка е изработена од трајно дрво и МДФ во форма на бејзбол дијамант за носталгичен шарм на топки и вклучува 2 метални топки. Мерење на само 13-инчи долги и широки 12,25 инчи, овие игри со врвни табели ќе бидат веднаш дома на бирото или табелата на кој било обожавател на бејзбол. Бејзбол Pinball - Овие класични играчки за бејзбол се направени да изгледаат како бејзбол дијамант, донесувајќи носталгичен шарм на балпарк во спалната соба на вашето дете, игротека или вашата канцеларија . Трајната конструкција - целата игра со пинбол е изработена од трајно дрво и MDF со метални лостови За мазна и сигурна забава, правејќи го да може да се издржи на секојдневно играње . Одлично парче дисплеј - не само што е одлична машина за пинбол за деца и возрасни, туку е доволно привлечно за употреба како дисплеј за бејзбол или аркада колекционери . Забава за секого - без разлика дали ги забавувате децата на дождлив ден или имате малку ретро забава на забава, возрасни и деца, исто така, ќе имаат часови исклучена забава со оваа игра за бејзбол табела . Препорачана возраст - ова Играта се препорачува за деца на возраст од 6 и постари . материјали - дрво, МДФ и метал . Димензии - (л) 13 "x (w) 12,25" x (ч) 8 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата