.

.

Зајакнат центар за класичен стил на класичен стил на прстен во среброто сребро

Зајакнат центар за класичен стил на класичен стил на прстен во среброто сребро

DEN 5529.44

Количината на стоката
Това е достапна

Зајакнат центар за класичен стил на класичен стил. Овој чувар на прстенот паѓа во класичниот дел на нашите чувари на прстенот заради неговиот традиционален стајлинг. Има тркалезни брилијантни исечени камења поставени во прекрасни канали за сечење на рацете. Овој прстен е уметничко дело и секако ќе се облекува со кој било пасијанс или прстен за ангажман, ние сме направени за да нарачате компанија од типот со над 20 години искуство во индустријата за накит. Секој прстен е индивидуално направен во големината на прстот, металниот тип, бојата и изборот на камен. Во суштина, ние го создаваме точниот прстен што ќе го изберете и тој е 100% направен да нарача и сосема ново само за вас! Ние нудиме се што ќе видите во 10 K, 14 K, 18 K, Platinum или Silver со CZ, обоени камења или дијаманти (квалитети достапни од F боја до I боја и VS1 до I1 јасност). Ве молиме, прашајте дали сакате варијација што не е наведена. Запомнете дека правевме подобрувачи на прстенот повеќе од 20 години. Она што нè прави посебни и една од најголемите причини да купиме од Twobirch е тоа што можеме да го прилагодиме секој прстен за да одговара на вашиот прстен за ангажман. Процесот е едноставен. Сè што треба да направите е да ни испратите фотографии од вашиот прстен за ангажман одозгора и преглед на профилот. Ако тоа не е доволно причина да се купи од Twobirch, запомнете ја нашата 100% загарантирана политика за задоволство. Немаме прашања за враќање на прашања што го прави вашиот ризик за купување бесплатно. На крајот на денот, сакаме да бидете 100% среќни. Се чувствувате уверено кога купувате со Twobirch !! Поставено во розово злато сребро со прекрасен бел сафир, ќе бидете воодушевени од тоа колку ќе биде убав вашиот накит со двабирх. Ќе се вклопи во тркалезен камен : 0,25 до 2 каратски пасијанс. Прстен чувар за пасијанс исечен на Cushin . ќе одговара на принцезата Стоун : 0,25 до 2 каратски пасијанс . Зајакнувачите на прстенот можат да се чувствуваат цврсто заради тоа колку широки го прават вашиот невестински сет. Препорачуваме поголема големина од 1/2 за да се обезбеди удобно вклопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата