.

.

Надворешно цветно печатено декоративно водоотпорно фрлање перница за внатрешен двор, тиркизна, од 2

Надворешно цветно печатено декоративно водоотпорно фрлање перница за внатрешен двор, тиркизна, од 2

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Фантоскоп - роден од инспирација, во живо со стил. Фантоскопот е посветен на обезбедување на производи што се извонредни во дизајнот, обемен во животниот век и врвен по квалитет. Ние сме тука за да го подобриме вашиот квалитет на живот и да создадеме позитивно влијание за вашата животна средина. Додадете интерес и класичен стил на вашиот трем, внатрешен двор или градина со овој сет од 2 перници на отворено. Дизајнот со двострана печатење е и многу светла и разнобојна, кој разноврсен изглед оди одлично на вашиот кауч, стол или друг мебел за внатрешен двор. Тие се толку убави и освежувачки за секоја сезона. Дизајн и стил : едната страна е цветни, а другата страна е шарени ленти што е совршено за украси на отворено или затворено . материјал : материјал со висок квалитет и шиење. Нежниот скриен патент е густ и издржлив . Големина : 18 x 18 инчи, 45 x 45 см. Сет од 2 . Лесно за чистење : Машинско миење или миење на рака ладно, нежно циклус. Не користете белило и железо што може да ја уништи водоотпорна обвивка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата