.

.

Пумпи за ширина на ширина на ширина на Welmaенски Welma со лак црна 10,5

Пумпи за ширина на ширина на ширина на Welmaенски Welma со лак црна 10,5

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пумпи за ширина на ширина на цвеќиња на Цветни велма. Ова дами 1,5 "Држав со ливчиња со ниски потпетици има прилагодлива тока и има лак-крстосница украсен со rhinestones за да создаде уникатен стил за секоја пригода, и надворешна плоча направена од гума Материјали за максимален зафат на површината. Лесно враќање и приоритетна испорака на сите производи. Низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсничка, нејасна и цветна) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. Синтетички. Гума ѓон. Тркалезна пети. 1,5 "Ниско потпетица. Сликирање со прилагодлива тока. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата