.

.

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Plus Smained Smocked Ruffle Top со кратки ракави

Фармерки со Софија од Sofia Vergara Women's Plus Smained Smocked Ruffle Top со кратки ракави

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Здраво пролет, ве чекаме. Прославете ја новата сезона со забавен, флертен врв со шутли од фармерки на Софија. Сметувањето на предниот дел и пилум полите нудат чиста женственост и ласкава силуета. Пополнете го изгледот со пар наши бели фармерки направени за секоја окуција. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Finalmente llega la tan Esperada Primavera. Celebra la nueva temporada con una divertida y coquta blusa con volantes de sofia фармерки. Fruncida al Frente y con un dobladillo peplo, esta blusa ofrece una suleta totalmente fiberecedora y femenina. Комплетен Tu atuendo con unos фармерки blancos que funcionan para cualquier ocasión. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/100% полиестер. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’8 ”и носи големина 2x/la Modelo Mide 5’8” Y Viste Una Talla 2x. Fit : Полу-опремена/Тале Семиавдедо. Деколте : V-Neck/Cuello En V. Затворање : Стил на пуловер/Pulóver Pulóver. Ракави : Кратки ракави за треперење/Манга Корта Ондулада. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Смешен фронт; Трим на руфла од пред и назад; peplum полите; ткаено тело./frente fruncido; Ribete con volantes al Frente y atrás; Рудо Пепло; Tejido Plano . Women'sенски плус руфле врвот со кратки ракави од фармерките на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата