.

.

Уникатен разбој Дејтона Кембриџ Гроздобер геометриски област килим или тркач

Уникатен разбој Дејтона Кембриџ Гроздобер геометриски област килим или тркач

DEN 1645.60

Количината на стоката
Това е достапна

Со навестување на традицијата и пресврт на апстракт, нашата колекција во Кембриџ е сигурно да ги опфати сите што ја гледаат. Секој килим многу се разликува од другите. Повеќето имаат елегантни и рафинирани обрасци што се издвојуваат со потемни бои. Но, најинтригантната работа во врска со оваа колекција е потресениот изглед на некои килими, додека другите килими имаат гроздобер изглед и готски стил за нив. Темно сива/6 '0 x 6' 0 круг. Полипропилен. Машински изработени. Област килим. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,25 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата