.

.

Скекерс динамие 2. - Атлетски патики на Ворди

Скекерс динамие 2. - Атлетски патики на Ворди

DEN 359.36

Количината на стоката
Това е достапна

Тој ќе игра во спортски стил и удобност цел ден со Skechers Dynamight 2.0? Вордикс чевли. Мека ткаенина ткаенина од горниот дел од горниот дел во лизгање на спортски спортен тренинг за удобност, патика со шок што апсорбира средна и самонска пена. Машина за перење. МЕМОРИСКА ПЕНА.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата