.

.

Мека кадифена кадифена кадифена декоративна перница за перници за кауч, 18 18

Мека кадифена кадифена кадифена декоративна перница за перници за кауч, 18 18

DEN 428.64

Количината на стоката
Това е достапна

Овие меки кадифени кадифени серии со кадифени перници ќе го освежат вашиот дом со нивниот шик дизајн и мек допир и ќе го направат вашиот дом уште поубав и стилски. Овие симпатични перници за фрлање се достапни во 4 големини (12 "x20 ", 18 "x18 ", 20 "x20 ", и 22 "x22 ") и видови на бои (сина, розова, зелена, зелена, Сива, жолта, кафе, итн.). Овие украсни перници се совршени за кревет, кауч, дневна соба, автомобил и внатре. Материјал : мешавина од полиестер и полиестер со висок степен. Пакет : 1 капачиња за перници со инсерти. Големина : 18 x 18 инчи, 45 x 45 см. Пакет од 1 .. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн . Чистење : И машината што се мијат и рацете што се мијат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата