.

.

Обновен Apple iPhone 4S 32 GB, црна - отклучена GSM

Обновен Apple iPhone 4S 32 GB, црна - отклучена GSM

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Останете поврзани и продуктивни со овој реновиран Apple i Phone 4 S 32 GB. Опремено е со дво-јадрен чип A5 кој обезбедува поголема моќност и камера од 8 MP што ви овозможува да земате и споделувате остри селфи и детални видеа. Ако има нешто што ви треба, само прашајте го Сири. Отклучениот паметен телефон на i Phone 4 S GSM има LCD екран на допир со LCD LCD со резолуција од 640 x 960 што дава максимално уживање од вашите омилени апликации и медиуми. Исто така, обезбедува флексибилна функционалност преку Apple App Store. Овој обновен Apple i Phone 4 S 32 GB е достапен во црно. Обновен Apple i Phone 4 S 32 GB, црно - отклучен GSM : 3,5 "LED -backlit IPS LCD -капацитивен екран на допир, 640 x 960 резолуција на пиксели (~ 330ppi густина на пиксели) + Корнинг Горила стакло w/ Олеофобна облога. IOS 5, чипсет : Apple A5, процес на процесор : Cortex-A9, GPU : GPU : Power VR SGX543 MP2. 8 мегапикселна камера f/2.4, 35mm, автофокус, LED блиц, големина на сензорот 1/3.2 ", големина на сензори од 1,4 Âμm, големина на пиксели, Geo-tagging, Focus Face, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Face Focus, Focus Fict , Панорама, HDR Photo + VGA Стандардна камера со 480p @ 30 FPS, видеокалинг над Wi-Fi и 3 G; Снимање на видео : 1080p @ 30fps. Внатрешна меморија : 32 GB, 512 GB RAM меморија. Обновениот i Phone 4 S 32 GB е компатибилен со Bluetooth и Wi-Fi способен. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата