.

.

Добро ткаен Rue Marcan Area Rug, 7,83 '9,83', килим со Shag

Добро ткаен Rue Marcan Area Rug, 7,83 '9,83', килим со Shag

DEN 3551.84

Количината на стоката
Това е достапна

Руе е збирка пријатни, марокански инспирирани бушави со пријатно возвишена и удобна пролет под нозете. Племенските дизајни се ткаени во меки, природни тонови, за класичен контрастен изглед кој совршено се меша во современите простори. Добро ткаената мисија е повторно да се замисли што може да изгледаат и да се чувствуваат и да се чувствуваат по цени достапни за широк спектар на потрошувачи. Ние се обидуваме да ги притиснеме границите и да изградиме нов вид компанија за килими. Нашата цел е да создадеме привлечни, уникатни и иновативни подни облоги што нè инспирираат сите да го обезбедиме нашиот простор со loveубов, додека одржуваме достапност. 1,8 "дебел, мек штрака.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата