.

.

Среда претпочитаме плашливи девојки графички мета со кратки ракави, големина xs-xl

Среда претпочитаме плашливи девојки графички мета со кратки ракави, големина xs-xl

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Во среда претпочитаме плашлив. Покажете ја вашата loveубов кон вашите омилени адами, и нешто секако, со оваа прекрасна графичка графичка среда за девојчиња. Со класичен врат на екипажот и кратки ракави, оваа маица во средата е направена во удобна ткаенина од памук мешавина и пријатна, опуштена вклопување што е совршено со обични шорцеви или фармерки. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. © Netflix, сите права се задржани. Среда графичка мета за девојчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата