.

.

Интри за факултет паѓаат фрази за жетва на списоци со тикви есенски лисја, 24, дизајн од дизајни на CAD

Интри за факултет паѓаат фрази за жетва на списоци со тикви есенски лисја, 24, дизајн од дизајни на CAD

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 24 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од CAD Designs.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата