.

.

Атлетски работи Активни меки мешавини со активни долги ракави за мажи и големи мажи, големини до 5xl

Атлетски работи Активни меки мешавини со активни долги ракави за мажи и големи мажи, големини до 5xl

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Без пот. Подготвени сте за следната сесија за тренингот или ден исполнет со активност со оваа атлетска работа три-мешавина маица. Изработена во удобна ткаенина што е совршена за кога ќе ја погодите салата или ќе направите цртичка на следната патека, овој активен врв со долги ракави лесно со вашите омилени шорцеви или џогери за целосен атлетски ансамбл. Материјал : 50% полиестер/25% памук/25% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж. Машка маица за мешавина од атлетски дела. Атлетски работи Активни меки мешавини со активен и голем маж, мека мешавина од долги ракави, големини до 5x L. Атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата