.

.

Лесни улични сандали за удобност на Рајли

Лесни улични сандали за удобност на Рајли

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете зачудувачки со детали за парферата и деликатна украс на Rhinestone на Рајли по лесна улица. Покрај женскиот горен, ќе го сакате и занаетчискиот инспириран од надворешната страна и нежно зашиен чорап. Лизгајте се на оваа сандала и возбудете се за вашиот ден на сонце! 1 1/4 "потпетица. Усогласена влошка. Внатре во стрии за прилагодено вклопување. Заоблен отворен пети. Супер мала тежина од надворешната страна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата