.

.

Колекција на базени Новограц, Барби со отворено количка, алуминиум, јаглен

Колекција на базени Новограц, Барби со отворено количка, алуминиум, јаглен

DEN 3167.84

Количината на стоката
Това е достапна

Барби сака мешање коктели и бизнис со задоволство покрај базенот. Оваа бар-количка е фокусна точка на кој било простор на отворено со своите мултифункционални, пространи полици и елегантни тркала со мазни потези. Колекцијата на базенот Novogratz, Barbie Outdoor Bar Cart, алуминиум, јаглен совршен за време на игра и забава виси надвор. Тркала со мазни потези. Алуминиум отпорен на 'рѓа, прав обложена во сива завршница во јаглен, полици со црно стакло и простор за 4 шишиња. Капацитет на тежина од 100 фунти по полица. Димензии- Количка за бар : 16.93 "W x 34.25" D X 29.13 ".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата