.

.

Атлетски дела Момци за термички вафли долна облека

Атлетски дела Момци за термички вафли долна облека

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот син ќе остане топол и тост во овој атлетски работи термички сет за совпаѓање со две парчиња. Дишениот, одржлив, супер мек, сет без ознаки ќе го задржи вашето дете пријатно и удобно цела зима. Без разлика дали тој игра во снег, се поставува на училиште или во куќата што лежи наоколу, не можете да тргнете наопаку со сетот за термички долна облека за атлетски работи! Супер мека; Дишење; Одржлив; Без ознака; Поставете.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата