.

.

Кошула за класична кариера на Le Ridersенски ракав

Кошула за класична кариера на Le Ridersенски ракав

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Покриено копче за копче со скриена прилепување на биста. Класична кошула за кариера во 3/4 ракави : Покриена копче со копчиња со скриена прилепување во биста. Манжетен со 3/4 ракав. Принцеза шевовите. Заоблен полите. Лесно миење и носење ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата