.

.

Момчињата за глуждот на глуждот со глуждот

Момчињата за глуждот на глуждот со глуждот

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето мало момче ќе сака да ја залепи ногата во папучи на овие момчиња на глуждот, бидејќи изгледаат кул и се чувствуваат удобни. Оваа влечка е направена да изгледа како животно или критичарот го гризе на глуждовите на забавен и нејасен вид на начин. Отворањето на оваа влечка наликува на лицето на слонот со устата како отворање на лизгачот. Комплетен со уши и багажникот, тој ќе добие удар од носење на овие ладни, пријатни влечки. Стилот на лизгање и надворешната страна на нелизгање го прави носењето на овие влечки забавно и лесно. Достапно во разновидни бои за да може да ги собере сите. Момчињата на глуждот со глужд, палто за критериуми : Целиот човек направи материјал. Папучи за момчиња. Дизајн на лице на слонови. Крзно надвор/внатре. Подготвено стапало. Не-лизгање на надворешната страна. Достапно во разновидни бои. Местото третирајте дамки со благ детергент и топол влажен сунѓер, исплакнете го целиот детергент и оставете да се исуши воздухот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата