.

.

Чевли за фустани за мажи Шон Смокдедо

Чевли за фустани за мажи Шон Смокдедо

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете го делот во остри чевли за фустани за мажи од daxx. Сјајна кожна кожа на горе истакнува сјајна патентна завршница што убаво ги контрастира темните надворешни страни. Класичните глуждови со ниско сечење и половина стил на чипка го завршуваат стилот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на осум. Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина. Стил : Оксфорд. Материјал : Фаукс кожа. Облик на пети : квадрат. Висина/тип на пета : 1,1 "блок. Висина на платформата : 0,30". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : Текстурирано човечко изработено. Подножје : малку постепено. Горна/надворешна материјал : Faux кожа/изработена од човекот. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 8; Забележете дека мерењата може да варираат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата