.

.

Лав бренд предиво вел-луксуз umамбо асфалт со кадифено џамбо полиестер сиво предиво пакет

Лав бренд предиво вел-луксуз umамбо асфалт со кадифено џамбо полиестер сиво предиво пакет

DEN 184.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете го тоа брзо. Направете го тоа меко! Ова џамбо предиво спакува 200 грама (21 јарди) конструкција на ланец мек кадифе во секоја топка. Тоа е 100% полиестер, што го прави машината што може да се мие и 100% ableубов од сите. Изматете брзи проекти како Авганистанци и перници или станете креативни со занаети и домашен декор. • Тежина на предиво : 7 umамбо • Мерач на капчиња : 4 SC X 4 R на S-35 (19mm) • Плетен мерач : 4 STS X 5 R на #50 (25mm) • Двори : 21 Yd/19 M • Тежина : 7 мл /200 g • влакна : полиестер • Детали за влакна : 100% полиестер • Упатства за нега : машинско миење, лежено рамно на суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата