.

.

Мали пикали пукаат и трепет тренер за кошарка

Мали пикали пукаат и трепет тренер за кошарка

DEN 1119.84

Количината на стоката
Това е достапна

Децата можат да ја добијат својата игра со The Little Tikes Shoot и тренер на кошарка! Овој кошаркарски сет се прилагодува на совршената висина за вашето дете! • Кошаркарскиот сет се прилагодува од 4 до 6 стапки • Откриен раб за забавни слем dunks! • Вклучува 1 помлада големина, мека кошарка (бојата може да варира) • Основата мора да биде пондерирана со 50 bs. на песок за стабилност (не е вклучен) • Потребно е склопување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата