.

.

Опуштено чизми за машка чинија

Опуштено чизми за машка чинија

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Машка опуштена чизма Jeanан со опуштено опуштено вклопување на ногата за подигање се наоѓа пониско на затворањето на копчето за половината со патент мува 5 џеб стилизирање на задните џебови со потпис "w " Зашивање флексибилна тексас ткаенина една година гаранција Wrangler. Опуштено вклопување. Отворање на ногата за подигање. На задните џебови се карактеризираат со потпис „W“. Флекс тексас ткаенина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата