.

.

Accentceclub Accent White Diamond 14K злато над приврзок од сребрен крст

Accentceclub Accent White Diamond 14K злато над приврзок од сребрен крст

DEN 512.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој блескав вкрстен ѓердан, ќе ви овозможи да ги искажете своите верувања додека сјаете исто толку светло како вашата вера. Сигурно е да запали искра во вас! Тркалезниот скапоцен камен покажува оган и брилијантност што е подобрена само кога е поставен околу вратот. Навистина ќе се чувствувате поврзани кога овој приврзок ќе ви го однесе деколтето! Направено во 14 килограми злато над среброто. 0,01 КТ бели дијаманти. Доаѓа со ланец од 18 инчи. Вкрстено приврзок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата