.

.

Sumbell Industries Vivid Red Butterfly Detail Detail Insect Insect сликарство Необразно уметничко печатење wallидна уметност, дизајн од iceенис Гајнор

Sumbell Industries Vivid Red Butterfly Detail Detail Insect Insect сликарство Необразно уметничко печатење

DEN 1119.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : безрбетници; Животно; Инсект; Пеперутка. Дизајн од iceенис Гајнор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата