.

.

Бела топаз Стерлинг сребрен родиум девојче прстен

Бела топаз Стерлинг сребрен родиум девојче прстен

DEN 526.56

Количината на стоката
Това е достапна

Симпатична и уникатна, ова е прстен од сребрена девојка. Се одликува со убав облик на родиум. Овој прстен од 2,25 мм вклучува девојче Силуета шарм со прекрасен, 0,04 CTTW бел скапоцен камен Топаз. Достапно во целосна големина 7. Изразете се на уникатен и забавен начин со новата колекција на стабилни изрази. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, да одговарате и да се ставате заедно, овозможувајќи ви да го вклучите вашиот стил во еден момент. Стабилните изрази нудат накит што е направен од сребро, шарено емајлиран, 14 карат злато-позлатени, украсени со зачудувачки дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит за легање. : 0.04 CTTWQUANTITY : 1 Jewelry Поставување : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци за подароци. Стерлинг Сребрен Вит Топаз0.04 КТ. T.G.W.Stackable Expressions Brandawable во повеќе димензии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата