.

.

Alexis Bendel Wegan Vegan Leather Multimyle Shopper Tote секојдневна чанта со џебови

Alexis Bendel Wegan Vegan Leather Multimyle Shopper Tote секојдневна чанта со џебови

DEN 879.68

Количината на стоката
Това е достапна

Мерки : 11.5in L x 12in H x 4.25in D. дизајниран со веганска кожа. Заврши за златен хардвер. Структура : Затворање на врвот со два џебови за внатрешни работи и еден поштенски џеб. Врежано лого на Алексис Бендел. Црна и бела лента за ленти. Бои : црна, сива, розова, зелена и таупе. Додаток со повеќе стилови за комплиментирање на сите видови облека и прилики. Направено за да одговара на големи предмети и најважни работи, вклучувајќи го вашиот телефон, паричник, шминка, клучеви итн. Секоја шал ја комплиментира бојата и додава малку дополнителен поп на вашата облека. Дали сакате кожни кеси, но ги сакате и животните? Сакате нешто што изгледа како кожа, но оној што не предизвикува штета на животните и околината. За среќа, оваа веганска кожа вреќи со рамо се токму тоа . Совршена големина : Чувајте ги сите вас стоки како мини i Pad, мобилен телефон, паричник, моливи, чадор, врзива, чаши, книги, тетратка, копчиња за шише со вода, шминка и многу повеќе . тоа е ќе биде совршена торба за патување и одење, излегување во ноќен клуб или преземање авион. Осветлената боја оди со скоро сè во вашата гардероба. Дефинитивно „мора да купите“ ако сакате пространа, мека, добра функционална чанта . Минималистички дизајн погоден за дами и девојчиња на сите возрасти. Можете да им дадете како соодветни подароци на вашиот lубовник, пријател, мајка, ќерка, девојка и да ја искажете вашата загриженост и честитки на родендени, Денот на вineубените, Денот на Нова Година, фестивали како Божиќ, Денот на благодарноста и други празници . Лесни и компактни, овие торби Може да се користи како торби за купување, патни точки, торби за плажа, торба за јога, торба за теретана, торба за колеџ или за вашето работно место, каузални излети, семејни собири, одмори, итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата