.

.

Сребрени фармерки копродукции женски Ејвори Високи фармерки со директни нозе, големини на половината 24-36

Сребрени фармерки копродукции женски Ејвори Високи фармерки со директни нозе, големини на половината 24-36

DEN 431.68

Количината на стоката
Това е достапна

Високиот пораст одговара специјално дизајниран за подобрување на вашата крива, Ејвори ја одликува нашата комерцијална контурирана лента за половината што ја контурите токму таму каде што ви треба (а не таму каде што не). Резултатот е ултра-ласкаво вклопување што никогаш не го засилува или создава врв на мафини. Неговиот висок пораст е дизајниран за да ласка за задниот дел на задниот дел и да создаде ефект на кревање на задник. Плус, додадена е леснотија во колкот и бутот за совршено да ги прегрнете кривините. Овој пар заврши со чиста темна индиго миење и испробана и вистинска нога. Прави фармерки со нозе со темно миење на индиго. Тексас за истегнување на електрична енергија со најголем дел од истегнување и закрепнување. 10.25 "Висок пораст. СТАИЛИНГ од 5 џеб со поштенски мува. 13" Отворање на нозете, 31 "Inseam.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата