.

.

Бонд плочка Јура тој црн терацо внатре. Мат порцелански под и wallидна плочка

Бонд плочка Јура тој црн терацо внатре. Мат порцелански под и wallидна плочка

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Јура Хекс е нова колекција на еден вид, која го комбинира современиот амбиент на Терацо со современата форма на 9-инчен шестоаголник. Оваа колекција доаѓа во 7 живописни колорити што го прави доволно стилски за декоративна употреба на wallидот, но доволно издржлива за употреба на подот. Секое парче во рамките на оваа колекција има свој уникатен камен состав. Без разлика дали барате монохроматски стил или модерна изјава во боја, Јура Хекс има нешто за секој дизајн на дизајнот. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Оваа плочка содржи 16 парчиња по случај, секој случај опфаќа 8,07 квадратни метри. Оваа плочка е одобрена за грб, кујнски подот, кујнски wallид, подот за бања, wallид за бања, wallид за туширање, отворен под, wallид на отворено. Оваа плочка е одобрена за внатрешна и надворешна употреба и е отпорна на мраз.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата