.

.

Единствени поволни цени на плус големина на трепет ракав за трепет на врвот на вратот на врвот на вратот на вратот Врв на вратот на вратот

Единствени поволни цени на плус големина на трепет ракав за трепет на врвот на вратот на врвот на вратот на

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено се совпаѓаат со фармерки за обичен летен стил. Тоа е дневен врв на абење и лесно се спарува. Повод : Дневно, празник. Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, моделот носи помлада големина 1x. Табела со големина на телото ја покажува големината на фитинг, ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Мешање (во инчи) Меѓународна големина градите - вкупна должина рамената -Hem girth1x - 49 1/4 31 3/4 15 1/2 63 3/42x - 52 3/8 32 1/8- - 16 1/8 66 7/83x - 55 7/8 32 1/2 16 7/8 70 1/24x - 59 1/2 32 7/8 17 1/2 - - 74 Единствени поволни цени на плус големина на трепет на ракави за треперење на ракави, проток на вратот на вратот Туника Топ 100% памук. Сплит v врат. Увезен. Флетер ракав. Редовно вклопување. Машински миење ладно со како боја.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата