.

.

Stuple Industries Крајбрежната гном сина боја графичка уметност нераспорен уметнички печатени wallидни уметности, дизајн од Пол Брент

Stuple Industries Крајбрежната гном сина боја графичка уметност нераспорен уметнички печатени wallидни уметности,

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : gnome, брод, чамец, плажа, животен прстен, светилник, вода, океан. Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Дизајн на Пол Брент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата