.

.

Козметички сет на пистата за убавина, бронза

Козметички сет на пистата за убавина, бронза

DEN 224.00

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени, поставете, одете и вие сте еден чекор поблиску до создавање убава вас со оваа козметички сет за убавина од 61 парчиња. Оваа зашеметувачка палета на бои е живописна лансирачка патека за истакнување на природните карактеристики на очите, образите, прелистувачите, усните и трепките. Комплетот за шминка за бронзени дами има професионален изглед со два прегради што се отвораат лево и десно од центарот. Корисно огледало од внатрешноста на капакот ви овозможува да ја примените вашата шминка насекаде : дома, во хотелска соба и додека сте во движење. Создадете суптилни акценти од ден и заслепувачки гламур ноќе. Овој сет е одлична колекција на стартер или додаток на постојните материјали за убавина. Козметички сет за убавина на пистата од 61 парчиња, бронза : сет за шминка за дами од 50 американски долари. 61 парчиња вкупно карактеристики прекрасни бои за лице, очи и усни. Вклучува алатки за убавина плус упатство за тоа како да нанесете шминка на очите и веѓите. Комплетот за бронзени шминка вклучува 3 прегради и огледало на задниот дел од капакот. Случајот е дизајниран со затворање и рачка за носење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата