.

.

Беркли Фликер лажица со монофиламент Trilene XT

Беркли Фликер лажица со монофиламент Trilene XT

DEN 367.84

Количината на стоката
Това е достапна

Walleye Rig/Harness дизајниран да работи со Беркли Гулп! и Power Bait. Експериментирајте со различни форми сè додека не го пронајдете најдоброто за вашата ситуација. Беркли Фликер лажица со монофиламент Trilene XT : длабоки исечени лопати за поголема дисперзија на вода. Потенки, полесни лопати се вртат со побавна брзина. Нафтено масен холографски дизајн сечило и премија мониста. Риг вклучува Брза промена на ЕЗ Кливис. Мерани за монофиламент се плетени со јамка за погодност да остварат врски со јамка. 48 "од 17 lb линија. 3" помеѓу куките. 1 парче по пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата