.

.

Innergie Pocketcell Plus - Power Bank - Mah - 4. A - излезни конектори - на кабел: микро -USB

Innergie Pocketcell Plus - Power Bank - Mah - 4. A - излезни конектори - на кабел: микро -USB

DEN 270.08

Количината на стоката
Това е достапна

Innergie Pocketcell Plus Place Bank Key Actures and Benemits : Двоен удар на електрична енергија кога патувате, толку многу се потпирате на вашиот паметен телефон и на вашиот таблет, вклучувајќи мапи, хотелски резервации и распоред на обуки. Со Pocketcell Plus во вашата торба, ќе ја имате целата моќ што ви е потребна за да ги задржите сите ваши преносни уреди целосно наполнети, каде и да бидете . Совршен и беспрекорен, дизајнот на Innergie Pocketcell Plus е минималистички и надворешноста има бисерна текстура со рационализирани кривини Тоа го прави многу удобно да се справиме . 4.2 А за ултра-брзата полнење на USB порт обезбедува голема моќност 2.1 струја за брзо полнење на две таблети, или еден таблет и еден паметен телефон. Innergie нуди побрзо полнење, дозволувајќи ви да направите повеќе и да доживеете повеќе со вашиот уред . Пет дел LED паметен резервен резерват на резерва на резерва БЕСПЛАТНО КОНТРОЛАМЕ КАКО МОЕ ЕДНО-ДЕПАЛНО Држете го копчето и набудувајте ги скриените индикатори за сини LED со 5 нивоа За да ја проверите резервната моќност во моментов достапна . Вградените производи за заштита на електрична енергија Inner Shield се побезбедни од кога било. Со технологијата за заштита на Inner Shield на Innergie, сите ваши уреди се заштитени од прекумерна струја, прекумерна моќност, над-напон, прекумерна температура и краток спој, што ви дава стабилна моќ и мир на умот . Greensense Technology за позелена технологија на World Smart технологија Тоа помага да се спаси планетата, технологијата Greensense само има смисла. Затоа го вклучуваме во адаптери за да ги направиме поефикасни. Бидејќи заштедата на енергија помага во зачувување на планетата, а технологијата на Greensense помага да се задржи светот зелен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата