.

.

Девојче на Бевери Хилс, багажник за дожд

Девојче на Бевери Хилс, багажник за дожд

DEN 360.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие девојки на Bevery Hills, O-BH82034 A, багажникот за дожд се опремени за целодневно носење. Овие чевли се лизгаат на затворање и се увезуваат и рачно изработени. Пожарникарски борбен дожд. Овие се карактеризираат со кожна кожа горната и се лизгаат на затворање во симпатичен дизајн кој оди заедно со сите облеки. Лизгање на затворање. Икона BH. Багажник за дожд.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата