.

.

Шик Дом Вилард 11-парчиња извезени удобни сет, кралица, жолта

Шик Дом Вилард 11-парчиња извезени удобни сет, кралица, жолта

DEN 735.84

Количината на стоката
Това е достапна

Софистициран и елегантен, овој утешител на Вилард 11 парчиња со 4 парчиња плочи поставени парови елегантни чисти линии со современа талент. Координирачкиот тон на тоновите во боја на тонот ќе додаде софистициран, но современ изглед на кој било господар или гостин. Везените декоративни перници го акцентираат овој кревет со чиста елеганција. Вклучени се 2 шами и 3 dã © Cor перници за да се заврши овој совршен изглед . • Вклучува : 1 утешител, 2 шами за перници, 1 перница, 1 перница, 2 евра -шами, 1 рамен лист, 1 вграден лист (се вклопува до 15 "Душек), 2 стандардни перници . • Боја на предметот : жолта. , 2 шами за перници, 1 перница, 1 перница, 2 евра -шами, 1 рамен лист, 1 вграден лист (се вклопува до 15 "душек), 2 стандардни перници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата