.

.

Атлетски работи Машка и голема машка активна маица, 2-пакет

Атлетски работи Машка и голема машка активна маица, 2-пакет

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

Бидете подготвени за што и да има денот во склад со мека и удобна активна тема „Мека и удобна активен“. Идеално за салата или удирање назад и релаксирање. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. Вклучува : 2 маички. Класично вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Driworks помага да се избрише влагата. 71% памук/25% рециклиран полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Активни маици за мажи од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата