.

.

Bratz мојата страст саша кукла

Bratz мојата страст саша кукла

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Мојата страст Братц Саша кукла го следи својот сон да стане врвен дизајнер. Таа носи шарен фустан од зелена, жолта и виолетова. Се одликува со контрастни точки и ленти. Таа има долга, темно-кафеава коса со руса акценти. Нејзините додатоци вклучуваат обетки од жолти обрач, зелена лента за глава и широк црн појас. Таа носи темни хеланки и чизми во боја на мулит за да го заврши својот ансамбл. Оваа кукла „Братц“ е дел од мојата серија за страст. Создадена е за да ги охрабри децата да ги следат своите интереси. Саша сака да биде моден дизајнер. Таа доаѓа со форма на фустан и мерна лента, како и случај на портфолио за нејзината работа. Таа секогаш носи шише минерална вода за да остане хидрирана. Куклата од 12 "е издржлива. Bratz My Passion Sasha Doll : ги инспирира девојките да истражуваат нови активности и страсти. Саша ја разработува својата страст во шарени, тренд модни дизајни. Брц Саша кукла е висока 12". Охрабрува имагинативна игра.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата