.

.

Графичката маица на мечката мечка јуниори

Графичката маица на мечката мечка јуниори

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете секоја облека уште повеќе стилска со оваа забавна графичка мета. Лесно може да се спари со вашите омилени фармерки или шорцеви за совршен обичен изглед! Лиценцирани јуниори печатиле мета 60% полиестер 35% рајон 5% Спандекс кратки ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата